WorldFood Ukraine 2017

 


 

 alt

WorldFood Ukraine 2017 — найбільша в Україні виставка продуктів харчування та напоїв.

 

Виставка орієнтована на виробників та постачальників продуктів харчування й напоїв, переробні підприємства, дистрибуторів, експортерів, імпортерів, представників продуктового рітейлу, ресторанного бізнесу України та інших країн.
WorldFood Ukraine генерує грошові потоки харчової промисловості, рітейлу, ресторанного бізнесу. Комфортні умови сприяють для ведення переговорів, зустрічей, підписання контрактів. На виставці буде можливість отримати детальні консультації з експорту своєї продукції в країни ЄС.
Учасники ринку можуть взяти участь у заходах Ділової програми: дегустаціях, майстер-класах, презентаціях, food-батлах, бізнес-лекторіях; скористатися перевагами Байєрської програми, Рітейл-центру, WorldFood Bus.
У експонентів є можливість заявити про себе на Алеї новинок, потрапити на сторінки WorldFood Magazine, у путівник та каталог виставки! Стартапери зможуть знайти партнерів, постачальників та отримати поради щодо успішного старту та бізнес-процесів.
Виставка WorldFood Ukraine 2016 об’єднала:
135 компаній-учасниць з України, Італії, Іспанії, Ірану, Нідерландів, Німеччини, Латвії, Малайзії, Південної Кореї, Румунії, Туреччини, Шрі-Ланки
Щоб отримати безкоштовний квиток на виставку введіть промокод NJSK при реєстрації https://goo.gl/6QRy7x

 


На сайте есть материалы запрещенные к просмотру лицам младше 18 лет!